Artikelen
Terug naar overzicht | |
Uitslag Communicatie Enquête |
tww maart 2010 |
![]() |
|
De vereniging gebruikt diverse manieren om met haar leden te communiceren:
Naar aanleiding van deze diversiteit heeft het bestuur eind 2009 een enquête gehouden, waarmee onderzocht werd hoe de communicatie ervaren wordt. De enquête is 41 keer ingevuld, en we willen hierbij iedereen, die gereageerd heeft, daarvoor hartelijk bedanken. Uit de resultaten kregen we het volgende beeld:
Het PDF clubblad gaf een wat minder eenduidig beeld.
Uit de download-statistieken kregen we de indruk dat het PDF clubblad beter gelezen werd dan dit. Ook kregen we kregen veel complimenten over hoe de communicatie nu verloopt. Het bestuur wilde graag weten of er veel behoefte is aan het relatief kostbare papieren clubblad. Daarom werd de vraag gesteld hoe men het clubblad het liefst ontvangt.
Er werden spontaan ook veel opmerkingen gemaakt over waarom papier de voorkeur geniet. Een kleine bloemlezing:
Als bestuur trekken we de conclusie dat een ruime meerderheid, 61%, het papieren clubblad wil behouden. Jullie hebben je duidelijk uitgesproken om daar niets aan te veranderen. Het papieren clubblad blijft dan ook in zijn huidige vorm bestaan. De nieuwsflits wordt heel goed gelezen, dus we zullen ons op de bestaande mix blijven concentreren. Voor de technofielen onder ons: sinds kort zijn zowel de nieuwsflitsen als de clubblad-artikelen ook beschikbaar via een RSS-feed. Op de website vindt u deze respectievelijk onderaan de pagina Verenigingszaken → Nieuwsflitsen en onderaan de pagina Artikelen. |
|
Terug naar overzicht |